Orion AVM Mercedes Çekiliş Kampanyası

Satır Aralığı+- AYazı Boyutu+- Eklenme: 16 Feb 2014 00:14 Okunma: 541 Yazının Çıktısını Al

Sizin de sıfır kilometre Mercedes'iniz olsun istemez misiniz.Hemen Orion AVM bünyesindeki mağazalardan alışverişlerinizi yapın çekilişe katılarak sizde bir Mercedes sahibi olun...

Orion AVM 15.02.2014 - 15.06.2014 tarihleri arasında siz değerli müşterilerini Orioncard ile yapacağınız alışverişlerinizde bir Mercedes A180 Style sahibi yapacaktır....
Kampanya Detayı:

 • İkramiye özellikleri belirtilen içeriktedir. İkramiye görselleri ile verilecek ikramiyelerin renk ve özellikleri farklılık gösterebilir. Çekiliş, 20.06.2014 tarihinde saat 16.00’da AliPaşa Mahallesi, Salih Omurtak Caddesi Çorlu / TEKİRDAĞ adresinde bulunan Orion AVM giriş katında, noter huzurunda isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir. 
 • Kazanan talihliler 25.06.2014 tarihinde Radikal Gazetesi Türkiye baskısında duyurulacaktır. 
 • Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır. 
 • Kampanya sonunda yapılacak çekilişte 1 kişi Mercedes A-180 Style 2013 Model Beyaz Otomobil ikramiyesi kazanacaktır. 
 • Kampanyaya sadece Orion Card sahibi tüketiciler katılabilir. 
 • Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Kazanılan hak devredilemez, nakde veya mala çevrilemez. 
 • KDV ve ÖTV dışında ikramiye ile ilgili tüm vergiler ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir. 
 • Kampanya ile ilgili ayrıntılı bilgiyi 0212 212 40 30 nolu U2 Kampanya Danışma Hattı’ndan öğrenebilirsiniz. 
 • Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.
 • Postada meydana gelen gecikmelerden Mono Mimarlık İnş. Tur. Yat. Tan. ve Mağ. Tic. A.Ş. sorumlu tutulamaz. Asil talihliler 10.07.2014, yedek talihliler ise 25.07.2014 tarihine kadar kimlik ve fiş/fatura ile başvurmaları gerekmektedir. 
 • Bu tarihlere kadar kimliği ve fiş/faturası ile U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic.Ltd.Şti.’ye başvurmayan talihliler ikramiyelerini teslim alamazlar. 
 • Bu çekilişe Mono Mimarlık İnş. Tur. Yat. Tan. ve Mağ. Tic. A.Ş. çalışanları ile U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic.Ltd.Şti. çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış olsalar dahi kazanmaları halinde ikramiyeleri verilmez. 
 • İkramiye tesliminde fiş/fatura ibrazı zorunludur. 
 • Bu kampanya Mono Mimarlık İnş. Tur. Yat. Tan. ve Mağ. Tic. A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 11.02.2014 tarihli ve 58259698-255.01.02/454-1319 sayılı izni ile 15.02.2014 (Saat:10.00) - 15.06.2014 (Saat:22.00) tarihleri arasında gerçekleştirilecektir. 
 • Kampanya tarihleri arasında Tekirdağ ilinde bulunan Orion Alışveriş Merkezi içindeki Orion Card üyesi mağazalarda(Moda Kuaför, Tike Halı, Ykm, English Home, Kervan, Chima, Ayakkabı Dünyası, Eros, İşbir Yatak, Hatemoğlu, Ets Tur, Özsoy Eşarp, Şık Çanta, Herry, Desa, Pıerre Cardin, Fenerium, Teknosa, Tiffany, Derimod, Koton, İnci, Kiğılı, Altın, İz Optik, Qice, Bistro Cafe, Vestel, Mado, Penti, Migros, Dry Speed, Argan Sabun, D&P Parfüm, Takıştır, Mobil Worx, Sarı Fil, Bambi, Nike, Gs Store, Mavi Jeans, Batik, Defacto, D&R, Yıkamacı Atilla, Cinemarine, Adidas, Kanz, Suwen, Playland, Karaca, Akademi, Jeordies, Prenses Bijuteri, Waffland, Çıtır Lahmacun, Fresh Mix, Flormar, Divan Ocakbaşı, Kumpiristan, Sampi, Baydöner, Cafe Ti, U.S Polo, Tırtıl, Pit Stop, Çiğ Köftem, Kahve Durağı, Şekercim, Daily Fresh ) bulunan kasa kart okuyucusundan Orion Kartlarını geçirmek suretiyle (Orion AVM içerisinde bulunan bankalardan alınan ödeme fişleri, döviz ve döviz bürosu işlemleri, tütün ve tütün mamulleri, alkollü içecekler, şans ve talih oyunu harcamaları, hediye çeki veya puan ile yapılan alışverişler, fatura ödemeleri, TL/Dakika yüklemeleri, ticari ve şahıs firmaları tarafından yapılan tüm alışverişler hariç) kampanya süresince toplamda 75 TL ve katları tutarında (her 75 TL için bir çekiliş hakkı) alışveriş yapan Orion Card(ücretsiz) sahipleri çekiliş hakkı kazanacaklardır. Üyelik bilgileri eksik veya kayıtlı olmayan Orion Card sahiplerine çekiliş hakkı verilmeyecektir. Kampanya tarihleri arasında alışverişlerini iptal eden tüketicilerin çekiliş hakları iptal edilecektir. 

Orion AVM Mercedes Çekiliş Kampanyası